Promosyon Bez Çanta

Promosyon Bez Çanta

Duru Çanta olarak, doğaya bırakılan ve son derece zararlı olan plastik poşet ve torbaların yaşamımızdan çıkarılması ve bunun yerine doğa dostu ham bez çanta ve torbaların üretilmesi ile ilgili faaliyetlerimize 2002 yılında başladık. Ham bez çanta alanında hızla gelişim göstererek, sektörün öncü ve en büyük şirketlerinden biri haline geldik. Kurumsal yapımızı daima güçlendirerek ve bez çanta alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üretim birimlerine uygulayıp tüm Türkiye’de ve Dünyanın birçok ülkesinde ticaret hacmini yükseltiyoruz.

24 yılı aşkın sektör tecrübemizle birlikte en son teknolojiyi kullanarak doğa dostu bez çanta, ham bez çanta, tela çanta ve aynı zamanda kanvas çanta ile gabardin çanta üretimi yapıyoruz.

Sosyal sorumluluğunun bilincinde olan doğaya duyarlı her şirketin ve her bireyin yanında yer alarak plastik kullanımının en aza inmesi ve doğa dostu ham bez çanta ve torbaların kullanılması konusunda elimizden gelen desteği sağlayacağız. Siz de doğaya ve kendinize bir iyilik yapın ve plastik poşet kullanmayı bırakın. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkelerimizle her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Her zaman kaliteyi ve doğa dostu ürünleri tercih etmeyi unutmayalım.

Bizimle iletişime geçin Genellikle dakikalar içinde cevap verilir
Merhaba, size yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı?
Mesaj yazın