Duru Çanta yeni websitesini gururla sunar. Son duyurular için takipte kalmayı unutmayın!

Yeni Moda Doğa Dostu Bez Çanta

Son zamanlarda doğa dostu kampanyaların ve doğaya duyarlılığın artırılması için yapılan projelerin ülkemizde oldukça ilgi görmesinin ve desteklenmesiyle birlikte bir çok firma naylon poşet kullanımını azaltarak ve hatta kullanmayarak bez çanta kullanımına geçmiştir. Bütün bunların yanı sıra artık bir çok kitabevi ve mağazalarda da modanın bir parçası olarak bez çanta satışına başlanmıştır. 

Yapılan ilginç tasarımların yanı sıra ünlü şairlerin sözleri ve buna benzer tasarımlar ile satışa sunulan bez çantalar hem uygun fiyatlara satılmakta hemde yaz aylarının favori parçası olmaktadır. Hambez, tela, kanvas, gabardin kumaş seçenekleri ile satışa sunulan bez çantalar son zamanlarda modacılarında oldukça ilgisi çekmektedir. 

Bez çantaların hobi olarak raflarda yerini alması başta ülkemiz olmak üzere bir çok ülkede yaygınlaşmıştır.

Üzerinde herhangi bir motif veya desenin basılı olmadığı ham bez çantalar ile üzerinde çeşitli boyama figürlerinin olduğu baskılı ham bez çantalar ülkemizde başta kanser hastalarına ve çocukların okullarda etkinlik saatlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Bez çantaların üzerine yapılan kumaş boyaları ile istenilen renklere boyanan figürler hem eğlenceli bir etkinlik olup hemde kişilerin vazgeçemediği çantalar haline gelmekle birlikte sektöre yeni bir renk getirmiştir.

Bir cevap yazın

KAPAT